Profesjonalne niszczarki dokumentów Kobra

Wieloletnia obecność na rynku tego producenta, a także rosnące zaufanie klientów potwierdza znakomitą jakość oferowanych urządzeń, których nie mogło oczywiście zabraknąć w asortymencie www.doniszczarki.pl. Niszczarki Kobra zostały stworzone przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz z wyjątkowo wytrzymałych materiałów. Noże, przekładnie oraz system napędu wyprodukowane z dodatkowo utwardzonego typu stali węglowej, co wpływa na efektywność pracy. Niszczarka Kobra to doskonała propozycja wyposażenia biura, bądź administracji państwowej dla każdej wielkość pomieszczenia.

Dostosuj poziom bezpieczeństwa do własnych potrzeb

Niszczarki Kobra to bogata oferta modeli, które z powodzeniem zniszczą każdą ilość dokumentów zawierających dane poufne, tajne lub ściśle tajne. Pozostawiając po nich starannie pocięte ścinki wymiarów od kilku mm do wielkości ziarenek piasku, które są niemożliwe do ponownego odtworzenia. Niszczarka Kobra pozwala odpowiednio zabezpieczyć zgromadzone przez nas dane.

Przeznaczenie niszczarki Kobra

Producent postarał się aby każdy znalazł coś dla siebie, dlatego oferowane modele niszczarki Kobra mają przeróżne przeznaczenie. W zależności od zastosowania można je podzielić na osobiste, biurowe, profesjonalne, specjalistyczne, z systemem HS – najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz przemysłowe. Pozwala to na niszczenie małej, średniej lub znacznej ilości dokumentacji z danymi sensytywnymi.