Kurs Excel, a sortowanie danych

Umiejętność szybkiego sortowania danych w arkuszu kalkulacyjnym bardzo się przydaje, szczególnie jeśli musimy błyskawicznie wyszukać potrzebne nam informacje. A kurs Excel jest do tego celu doskonałym narzędziem. Został on przedstawiony w taki sposób aby jak najlepiej wyjaśnić użytkownikom w jaki sposób posortować wszystkie dane. Każde zestawienie produktów, bądź usług możemy zaprezentować według numeru, daty, miejsca transakcji, rodzaju produktu i usługi, ich kwoty czy liczby zrealizowanych zamówień itd. Ponadto program umożliwia sortowanie danych nawet według rodzaju czcionki lub kolorów. Na www.kursexcel.pl znajdziemy kurs Excel, w którym krok po kroku wyjaśnimy jak używać okna dialogowego Sortowanie by łatwo i szybko usystematyzować wszystkie zebrane dane.

Kurs Excel, a formatowanie nowo wprowadzonych danych

Jeśli w naszej pracy musimy często wprowadzać nowe dane, które należy później sformatować według potrzeb naszej firmy, to kurs Excel prezentuje potrzebne rozwiązania w jaki sposób bez trudu zaktualizować formuły czy wykresy. Tabele arkuszy kalkulacyjnych dają wiele możliwości sprawnego zarządzania danymi. Zajrzyj na www.kursexcel.pl i skorzystaj z kursu Excel, a analiza i modelowanie danych nie będzie już dla Ciebie problemem.

Kurs Excel, a funkcja przesunięcia

Funkcja przesunięcia, tzw. OFFSET, która została przedstawiona w kursie Excel umożliwia stworzenie odwołania w zakresie przesunięcia o daną liczbę wierszy oraz kolumn względem zakresu lub danej komórki. Dlatego jeśli chcesz przedstawić wskazany obszar na podstawie danych parametrów zapraszamy na www.kursexcel.pl oraz skorzystanie z kursu Excel.